Ka pamatyti Lenkijoje

Lenkija – milžiniška Vidurio Europos šalis, kurią sudaro net 16 skirtingų regionų! Tad nenuostabu, kad kiekviename iš jų gausu išskirtinių vietų ir žymių objektų. Vieni garsėja dėl pilių, antri dėl pasakiškų paplūdimių, o treti dėl aukštų kalnų viršūnių... Pamatyti Lenkijoje tikrai yra ką, svarbu tik išsirinkti! O gal ryšitės ilgai kelionei ir aplankysite visas krašto įžymybes? Lenkija traukia smalsuolius iš viso pasaulio ilgaamže miestų architektūra, gamtos įvairove, gardžiais valgiais ir nesuskaičiuojamomis pramogomis. Tik išsirinkite kelionės datą ir leiskitės į neužmirštamas atostogas Lenkijoje!

Ką pamatyti Lenkijoje?

Lenkija garsėja dėl pramogų ir lankytinų vietų įvairovės, tad visi kelionės dalyviai ras veiklos ir įdomybių. Vis dar neapsisprendžiate, nuo ko pradėti? Toliau pateikiame keletą pasiūlymų.

Laikas Lenkijoje

Norėdami pažinti krašto istoriją privalote aplankyti čia esančias pilis... Kiekviena iš jų mena skirtingą istoriją ir įvykius, o architektūros autentiškumas ir grožis pakeri. Jus sužavės šios Lenkijos pilys:

  • Varšuvos karališkoji pilis,
  • Łańcut pilis,
  • Karališkoji Vavelio pilis,
  • Wiśnicz pilis,
  • Marienburgo (arba Malborko) pilis.

Lenkijos paplūdimiai – mėlyni ežerai, didingos girios, aukštos kopos ir kalnų upės... Visa tai rasite žavingame Baltijos pajūryje Lenkijoje. Mėgaukitės ramiu poilsiu kurortiniame Sopote, tyrinėkite žymius istorinius reliktus Gdansko mieste bei susipažinkite su lenkiškomis jūrininkystės tradicijomis Gdynėje.

Lenkijos kalnai – didingieji Tatrų kalnai kasmet sulaukia milijonų turistų. Nuotykių ieškotojai vasarą renkasi kalnų žygius ir kopinėjimą, o šaltuoju sezonu – žiemos sportą. Kalnų kurortai pasižymi paslaugų įvairove bei kokybišku aptarnavimu. O panorama, atsiverianti nuo viršūnių, užburs net ir visko mačiusius keliautojus...

Lenkijos miestai – net mažiausias šalies miestas mena išskirtinę ir labai didelę istoriją. Senoviniai Varšuvos, Krokuvos, Gdansko, Vroclavo miestai sužavės autentiška architektūra ir lankytinų vietų gausa. Čia rasite daugybę intriguojančių muziejų, o vakare galėsite šokti dešimtyse skirtingų naktinių klubų bei barų.

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos