Lenkijos universitetai

Studijos užsienio šalyje yra tikras iššūkis kiekvienam pasiryžusiam. Tai suteikia neįkainojamus įgūdžius, o nuotykiai, patirti naujoje vietoje, lydi visą gyvenimą. Tokį svarbų sprendimą reikia gerai apgalvoti ir sau atsakyti į pagrindinius klausimus. Vienas iš jų – į kurią šalį keliauti? Kadangi Europos Sąjunga ir kitos tarptautinės organizacijos nuolat remia bei skatina ambicingus žmones siekti patirties ir žinių kuo plačiau, pasirinkimas milžiniškas. Vos per keletą mėnesių galite atsidurti kitame pasaulio gale! Bet siūlome neatmesti galimybės rinktis visai čia pat esančias valstybes. Puikus variantas – studijos Lenkijoje! Universitetai Lenkijoje puikiai vertinami tarptautiniu lygiu. Čia studijas kasmet renkasi tūkstančiai užsienio studentų. Tarptautinius mainus remia įvairūs fondai ir valstybės, tad pragyvenimas kaimyninėje šalyje nekels problemų. Prieš žengdami šį reikšmingą žingsnį, geriau pažinkite kraštą aplankydami jį! Atostogos Lenkijoje padės apsispręsti dėl ateities studijų!

Lenkijos universitetai

Lenkijoje veikia daugiau negu 500 aukštojo mokslo įstaigų! Skaičius milžiniškas, tad norėdami čia tęsti mokslus be vargo išsirinksite jums tinkamiausią universitetą. Kadangi Lietuva ir Lenkija glaudžiai bendradarbiauja, universitetai yra sudarę daugybę tarptautinių sutarčių, kurios atveria kelius keistis žiniomis ir tobulėti. Apsisprendimui daro įtaką ne tik mokymo įstaiga, bet ir miestas, kuriame ruošiatės studijuoti. Nenuostabu, jog daugelis studentų renkasi didžiausius miestus Varšuvą ir Krokuvą. Čia ne tik pasakiškai gražu ir daug pramogų, bet ir universitetai patenka į geriausių pasaulyje reitingus.

Universitetai Lenkijoje Varšuvoje:

  • Varšuvos universitetas – šalyje geriausiai vertinama mokymo įstaiga, kurioje ruošiami kultūros, sociologijos, verslo, ekonomikos ir kitų specialybių specialistai.
  • Varšuvos technologijų universitetas – geriausiai vertinamas technikos universitetas šalyje, ruošiantis tiksliųjų mokslų profesionalus.

Universitetai Lenkijoje Krokuvoje:

  • Krokuvos Stanislavo Stašico kalnakasybos ir metalurgijos akademija – istoriškai svarbi mokymo įtaiga, ilgą laiką veikusi pogrindyje. Joje ruošiami puikūs technikos mokslų specialistai.
  • Jogailos universitetas – universitete siūloma daugiau negu 80 disciplinų bei įvairių tarptautinių programų anglų kalba.

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos