Vilnius – Krokuva

Lenkija savo viduje saugo šimtus įspūdingų miestų, paminklų, pastatų, gamtos stebuklų, papročių ir kultūros ypatybių. Vienas iš istoriškai svarbiausių ir pasakiškai gražių miestų yra Krokuva. Tai yra senoji Lenkijos sostinė bei šalies kultūros ir mokslo centras, joje stovi seniausias Lenkijoje Jogailos universitetas bei daugybė kitų žymių objektų. Tad atvykus į Lenkiją, skirkite dėmesio ir laiko šiam žavingam miestui. Ką vertėtų pamatyti? Taigi toliau pateikiame kelis pasiūlymus.

Ką pamatyti Krokuvoje?

  • Vavelio katedra – įspūdingas pastatas, stovintis ant Vavelio kalvos. Jau nuo labai seniai čia buvo laidojami Lenkijos kilmingieji. Šioje katedroje palaidoti žymūs karaliai ir didikai, pavyzdžiui, Jadvyga, Jogaila, Žygimantas Augustas.
  • Krokuvos Šv. Marijos bazilika – pasakiško grožio gotikinė bažnyčia, pastatyta dar XIII amžiuje. Joje stovi didžiausias gotikinis altorius.
  • Krokuvos turgaus aikštė – pagrindinė miesto aikštė, aplink kurią išsidėsčiusios svarbiausios Krokuvos vietos.
  • Ojców nacionalinis parkas – mažiausias nacionalinis parkas Lenkijoje. Jis garsus dėl to, jog čia buvo rasti vienų iš pirmųjų žmonių pėdsakai. Be to, parke rasite keletą pilių, muziejų ir kitus traukos objektus.

Vilnius–Krokuva

Krokuva – pasakiškai gražus ir istoriškai intriguojantis miestas. Esant Lenkijoje, negalima praleisti progos čia apsilankyti. Nors skrydžiai į Krokuvą tiesiogiai nevykdomi iš Lietuvos, patogiai nuvyksite iš Varšuvos arba Gdansko. Žinoma, kam tiesioginiai skrydžiai į Krokuvą, kai galima naudotis proga ir vykti su persėdimu! Tai yra galimybė pamatyti bei patirti dvigubai daugiau. Todėl kodėl nepasinaudojus ja? Verta atsiminti, jog pigūs skrydžiai į Krokuvą bus, jei bilietus įsigysite kiek anksčiau prieš išvykimą. Geriausia tai padaryti tada, kai bus likęs bent pusmetis. Nustebsite, kokios žemos bilietų kainos! O dar pigiau bus, jei gaudysite paskutinės minutės pasiūlymus. Tikrai taip, atostogos viename iš gražiausių Lenkijos miestų už juokingai mažas kainas! Skamba šauniai, tad nieko nelaukite ir pradėkite planuoti nepamirštamą kelionę į Krokuvą!

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos