Atostogos Lenkijoje

Lenkija – įvairovės kupina šalis, kurioje net išrankiausi keliautojai ras kažką sau. Krašto grožis pakeri, o istorija intriguoja. Laikas, praleistas Lenkijoje, bus neįkainojamas ir įsimins visam gyvenimui. Jei susiviliojote atostogomis Lenkijoje, sveikiname, nes kelionė atneš dar nepatirtas teigiamas emocijas ir nutrūktgalviškus nuotykius! Čia tiek daug vietų, kurias verta pamatyti, kad sunku apsispręsti, nuo ko pradėti ir kaip viską spėti... Kelionės planai priklauso nuo metų laiko. Vasaromis didelė dalis turistų mielai renkasi jaukius pajūrio kurortus, o žiemomis šoka į slides ir traukia į kalnus. Tad, jei vykstate šiltuoju sezonu ir negalite įsivaizduoti atostogų be pajūrio smėlio ir bangų ošimo, Lenkijos paplūdimiai tiks idealiai! Štai toliau pateikiame keletą pasiūlymų, kur galėsite leisti laiką.

Atostogos Lenkijoje prie jūros:

  • Sopotas – puikus kurortas tiems, kurie ieško ne tik poilsio, bet ir pramogų. Linksminkitės su šimtais kitų pramogautojų šauniuose baruose, naktiniuose klubuose. Apsilankykite didžiausioje medinėje prieplaukoje Europoje bei nepraleiskite progos pasilinksminti kasmetiniame muzikos festivalyje „Open‘er“.
  • Jurata – platūs paplūdimiai ir tvarkinga pakrantė. Šis kurortas idealiai tinka ramiam poilsiui. Mėgaukitės vandens sportu, patogiais dviračių takais bei atgaukite jėgas SPA centruose.
  • Międzyzdroje – kurortas, garsėjantis dėl festivalių ir kino žvaigždžių. Čia atrasite įdomius muziejus, pasakiško grožio parkus. Rekomenduojama apsilankyti Volino nacionaliniame parke.

Atostogos Lenkijoje

Lenkiją garsėja dėl pasakiško grožio kalnų ruožo. Turistai čia lankosi ne tik žiemą, bet ir vasarą, kai organizuojami kalnų žygiai, kopinėjimas bei kitos aktyvios veiklos. Žinoma, šaltuoju sezonu keliautojų pagausėja dėl kokybiškų kalnų kurortų ir slidinėjimo trasų įvairovės. Jei ir jūs negalite gyventi be žiemos sporto adrenalino, būtinai apsilankykite toliau išvardytose vietose.

Atostogos Lenkijoje kalnuose:

  • Białka Tatrzańska – Tatrų kalnuose įrengtas kurortas net du kartus buvo pripažintas kaip geriausias Lenkijoje. Vieta idealiai tiks pradedantiems slidininkams. Po linksmybių kalnuose leiskitės į miesto centrą ir pasišildykite jaukiuose restoranuose ir kavinėse.
  • Szklarska Poręba – Sudetų kalnuose įrengtas kurortas, garsėjantis laukine gamta ir ramybe. Kraštovaizdis, atsiveriantis nuo viršūnės, atims žadą, o puikios trasos ir pramogų įvairovė sužavės net išrankiausius žiemos sporto mėgėjus.
  • Zakopanė – Tatrų kalnų kurortas, dažnai vadinamas Lenkijos žiemos sostine. Tai yra viena iš populiariausių vietų tarp turistų ir čia gyvenančių žmonių. Taip yra dėl puikių trasų, paslaugų gausos ir pasakiško kraštovaizdžio.

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos