Kelionės iš Lenkijos

Lenkija – pasakiškai graži bei įdomi šalis, kurią pamėgo daugybė turistų. Čia atvykėliai iš svečių kraštų mėgaujasi ramybe ir poilsiu SPA centruose bei sanatorijose, pramogauja miestuose, aktyviai leidžia laiką kalnų kurortuose ir tyrinėja žymias istorines šalies vietas. Mums pasisekė, nes susisiekimas tarp Lenkijos ir Lietuvos yra labai kokybiškas. Vos per valandą atsidursite Varšuvoje ar Gdanske rinkdamiesi tiesioginius skrydžius. O tiems, kurie trokšta kuo daugiau pamatyti, puikiai tiks kelionė autobusu ar automobiliu. Lenkijoje ne tik smagu atostogauti, bet ir patogu pradėti kelionę į tolimus kraštus. Kelionės per Lenkiją – tikras hitas tarp Lietuvos gyventojų. Jie mielai renkasi skrydžius į Jungtines Amerikos Valstijas, Azijos šalis, Afriką ir Pietų Ameriką. Kitas populiarus pasirinkimas – poilsinės kelionės iš Lenkijos. Kaimynėje šalyje vykdoma daugiau kelionių į egzotiškus kraštus bei vasaros kurortus. Tad gal ir jūs kitą kelionę pradėsite iš Lenkijos?

Kelionės iš Lenkijos

Atėjus vasarai, puolame planuoti karštas atostogas šauniausiuose pasaulio kurortuose. Dažnai koją pakiša tai, jog iš Lietuvos nevykdomi arba retai vykdomi tiesioginiai skrydžiai į pasirinktus kraštus. Nesijaudinkite, nes jokių problemų nekils skrendant iš Lenkijos! Kaimyninės šalies oro uostai siūlo dešimtis įvairiausių sezoninių krypčių į populiariausius vasaros kurortus. Vienos iš populiariausių yra Egipto, Tenerifės ir Turkijos kurortai.

Kryptys į populiariausius vasaros kurortus:

  • Kelionės iš Lenkijos į Egiptą – tai labai dažna kryptis tiek tarp Lietuvos gyventojų, tiek tarp Lenkijos. Keliautojai mielai renkasi Egiptą dėl pasakiško grožio paplūdimių, neįtikėtinos istorijos ir, žinoma, puikių orų. Pasinaudokite proga ir būtinai aplankykite senąjį kraštą. Jame išvysite garsias Egipto piramides, Didįjį Gizos sfinksą, užkopsite į Sinajaus kalną bei grožėsitės šimtais žmogaus ir gamtos sukurtų šedevrų.
  • Kelionės iš Lenkijos į Turkiją. Turkija garsėja dėl pasakiškų pajūrio kurortų. Juose kaitina karšta saulė, ošia žydra jūra, skamba muzika, o linksmybės nerimsta visą parą... Praleiskite siautulingas atostogas Antalijoje, Alanijoje, Kemere. Pažinkite šalies kultūrą dinamiškame Stambule ir Ankaroje.
  • Kelionės iš Lenkijos į Tenerifę. Dieviška Tenerifė – Ispanijos pasididžiavimas ir vienas iš lankomiausių šalies kurortų. Keliautojai iš viso pasaulio suguža į salą pasimėgauti karštais saulės spinduliais ir nenuilstančiomis pramogomis. Kurortas garsėja dėl gardžių valgių, kurių didžiąją dalį sudaro čia pat pagaunamos jūros gėrybės. O kas gali būti geriau už atostogas dieviško grožio saloje mėgaujantis neišpasakytai skaniais patiekalais...

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos