Kelionės per Lenkiją

Kelionės, kelionės ir dar kartą kelionės! Kaip gera bent keletą kartų per metus atitrūkti nuo kasdienybės ir išvykti ilgoms atostogoms. Nesvarbu, ar keliaujate tik į sodybą už miesto, kaimynines šalis ar į tolimus egzotinius kraštus. Kiekviena akimirka atostogaujant padeda atsigauti ir pasisemti naujų jėgų darbams ir kasdieniams iššūkiams. Tad nestabdykite savęs ir užsibrėžkite tolimus kelionių tikslus! Nežinote, kur vykti? Ne bėda, nes iš Lietuvos vykdoma daugybė tiesioginių bei su persėdimu skrydžių. Labai patogu – kelionės per Lenkiją, nes kaimyninės šalies oro uostai siūlo šimtus skirtingų maršrutų į toliausius pasaulio kampelius.

Populiarūs variantai:

  • kelionės į Turkiją per Lenkiją,
  • kelionės į Egiptą per Lenkiją,
  • kelionės į Tenerifę per Lenkiją,
  • kelionės į Graikiją per Lenkiją,
  • kelionės į Portą per Lenkiją,
  • kelionės į Fuerteventūrą per Lenkiją.

Ir tai dar ne viskas – vos per kelias minutes rasite jums patinkantį pasiūlymą! Mėgaukitės kokybišku poilsiu keliaudami per Lenkiją!

Kelionės per Lenkiją

Ilgos atostogos pasakiško grožio vietose užburia. Skirkite laiko planuoti kelionę, kad kelionės neužtemdytų jokie nesklandumai. Nuo ko vertėtų pradėti? Žinoma, pirmiausia išsirinkite šalį ir miestą, į kuriuos vyksite. Taip galėsite žinoti skrydžių maršrutus ir artimiausius oro uostus. Radę kelionės tikslą, pradėkite ieškoti pigių lėktuvų bilietų. Jie bus pigesni, jei juos įsigysite tada, kai bus likę bent keli mėnesiai ar pusė metų iki išvykos. Taip ne tik sutaupysite pinigų, bet ir turėsite apsčiai laiko planuoti. Labai verta rezervuoti viešbučių kambarius, nes net nepastebėsite, kaip greitai šauniausios vietos bus užimtos... To išvengsite, jei vyksite į poilsinę kelionę su „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive). Tada viešbučiais dažniausiai būna pasirūpinta. O vėliau pažymėkite vietas, kurias norėsite pamatyti. Be to, galite sukurti paprastą lankytinų objektų žemėlapį. Taip lengviau orientuositės ir taupysite laiką per pačias atostogas. Kai pagrindinės detalės bus sutvarkytos, galite pasidomėti lankomos šalies kultūra bei istorija, išmokti keletą lenkiškų frazių. Jei kelionę pradedate iš Lenkijos, skirkite bent keletą dienų kaimyninei valstybei, nes jos grožis ir įdomybės suteiks atostogoms dvigubai daugiau džiaugsmo!

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos