Poilsis Lenkijoje

Atsipūsti nuo darbų ir kasdienės rutinos būtina kiekvienam. O kur geriausia tai padaryti, jei ne užsienio šalyje! Pasirinkimas be galo platus, bet neatmeskite galimybės rinktis puikius atostogų pasiūlymus kaimyninėse šalyse. Kaip jums skamba Lenkija? Šalis garsėja dėl pasakiškų kalnų kurortų, jaukių paplūdimių, senovinių miestų ir įvairiausių įdomybių. Tikrai verta apsilankyti ir pasimėgauti Lenkijos teikiamais malonumais. Rinktis galite iš daugybės pasiūlymų ir veiklos variantų: poilsis Lenkijos kalnuose, miestuose, kurortuose ar gamtos apsuptyje... O gal išbandysite viską? Būtinai, juk skrydžiai į Lenkiją tokie pigūs! Rinkitės tiesioginius maršrutus iš Vilniaus oro uosto į Varšuvą ir Gdanską, taip vos per valandą pasieksite išsvajotąsias atostogas!

Poilsis Lenkijoje

Kaip jau minėjome, veiklos Lenkijoje nestinga. Todėl tai yra ideali vieta atostogoms. Keliaukite su šeima ir vaikais, draugų būryje ar vieni. Visiems kelionės dalyviams laikas, praleistas Lenkijoje, bus įsimintinas ir neįtikėtinai smagus. Gal jau esate užtikrinti dėl kelionės planų, o gal dar tik dairotės idėjų? Vienu ar kitu atveju toliau pateikiame keletą rekomendacijų:

  • Poilsis Lenkijoje kalnuose – tai viena iš populiariausių krypčių tiek žiemą, tiek vasarą. Šalies kalnų kurortai žavi kvapą gniaužiančia panorama ir daugybe pramogų. Žiemą slidinėkite, čiuožinėkite ir kitaip linksminkitės slidinėjimo kurortuose. Vasara puikiai tinka kalnų žygiams, važinėti dviračiais bei kopimo treniruotėms.
  • Poilsis Lenkijoje miestuose. Jei nusprendėte atostogauti tyrinėdami Lenkijos miestus, patirsite šimtus įsimintinų akimirkų. Kadangi šalis mena gilius amžius, kiekvienas miestas pasakoja išskirtinę istoriją... Poilsis Lenkijoje Krokuvoje, Varšuvoje, Gdanske, Liubline ir kituose miestuose sužavės net išrankiausius keliautojus. Grožėkitės senovine architektūra, pažinkite šalies istoriją muziejuose, išbandykite tradicinius lenkų valgius bei pramogaukite įvairiuose baruose, klubuose ar kavinėse.
  • Poilsis Lenkijos SPA centruose. Lenkija garsėja dėl sveikatingumo centrų. Šalyje veikia net 44 sveikatos kurortai, kuriuose įrengti SPA centrai, sanatorijos ir kitos įstaigos. Kiekvienas iš šių kurortų padeda žmonėms, turintiems skirtingų negalavimų. Pavyzdžiui, į Nalenčuvę žmonės atvyksta gydytis širdies ligų, o į Konstanciną-Jeziorną – nervinių sutrikimų. Bet visi šie centrai irgi idealiai tinka tiesiog pailsėti ir pasimėgauti įvairiomis gydomosiomis procedūromis.

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos