Lenkijos oro uostas

Lenkija – milžiniška Europos valstybė, labai sparčiai besivystanti. Šalyje kasmet auga ekonomika, gerėja gyvenimo kokybė, daugėja darbo vietų. Kadangi Lenkija yra labai galo svarbi visos Europos bei pasaulio kontekste, ši valstybė daug dėmesio skiria tarptautiniams ryšiams. Infrastruktūra su kitomis šalimis nėra išimtis. Susisiekimas oru, žeme ir vandeniu čia yra puikus. Be to, valstybė yra Europos centre, tad daugelis mainų vyksta būtent per ją. Bet vykstant atostogauti, juk svarbiausi oro uostai bei viešasis transportas. Nudžiuginsime, nes Lenkijoje veikia net 15 tarptautinių oro uostų, o šalies viduje greitai pasieksite visus taškus autobusu, traukiniu ar automobiliu. Jei planuojate kelionę į kaimyninę Lenkiją arba jums patogu vykti į kitas šalis iš Lenkijos oro uostų, problemų nekils! Verta atsiminti, jog Lenkijos oro uostas arčiausiai Lietuvos yra Olsztyn-Mazury. Jis puikiai tinka tiems, kurie planuoja keliones į Didžiąją Britaniją.

Lenkijos oro uostai

Keliauti iš Lenkijos labai patogu, tačiau vertėtų skirti laiko pasidomėti oro uostais, iš kurių pradėsite kelionę. Kadangi šalyje vykdoma daugybė skrydžių, o turistų kasdien apsilanko tūkstančiai – pereiti patikros punktus gali užtrukti ilgiau. Tad toliau pateikiame pačius užimčiausius Lenkijos oro uostus.

Užimčiausi Lenkijos oro uostai:

  • Varšuvos Šopeno oro uostas – tai didžiausias oro uostas šalyje. Čia kasdien įvykdoma daugiau negu 300 reguliarių skrydžių.
  • Šv. Jono Pauliaus II tarptautinis oro uostas Krokuva-Balicė – 11 km nuo Krokuvos nutolęs oro uostas yra antras pagal užimtumą šalyje.
  • Gdansko Lecho Valensos oro uostas – 12 km nuo Gdansko nutolęs oro uostas, į kurį vykdomi skrydžiai iš Lietuvos.
  • Katovicų oro uostas – 30 km nuo Katovicų nutolęs oro uostas.
  • Varšuvos Modlino oro uostas – mažesnis sostinės oro uostas, nuo miesto centro nutolęs 40 km.

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos