Paskutinė minutė į Lenkiją

Lenkija – žavi kaimyninė valstybė, kuri jau seniai stebina atvykėlius neįprastais gamtos, architektūros bei istorijos objektais. Kasmet šalį aplanko dešimtys milijonų turistų, norinčių išvysti garsias Varšuvos, Krokuvos, Gdansko, Liublino gatves. Pamatyti įspūdingus kalnų masyvus, pasivaikščioti dešimtyse nacionalinių parkų, atrasti paslėptą istoriją muziejuose bei žymiose vietose.

Tarp šimtų intriguojančių vietų nepraleiskite:

  • Veličkos druskų kasyklos – išlikę milžiniškos druskų kasyklos. Jų gylis siekia net 327 metrus, o tuneliai sudaro 300 kilometrų! Sunku įsivaizduoti... Kasyklos pradėjo veikti dar XIII amžiuje, bet buvo uždarytos 1996 metais dėl užtvindytų tunelių.
  • Slovinų nacionalinis parkas – pasakiško grožio vieta, sauganti ilgą ruožą, pelkėtus ežerus ir net etnografijos muziejų. Verta apsilankyti ir išvysti šį nepaliestos gamtos kampelį.
  • Vroclavo zoologijos sodas – ir maži, ir dideli bus sužavėti įvairiausiais gyvūnais. Jų zoologijos sode gyvena daugiau negu 10 500! Be to, tai yra penktas pagal lankomumą zoologijos sodas Europoje.
  • Tatrų nacionalinis parkas – išsiilgę nuotykių ir nepakartojamų vaizdų čia praleis nepamirštamą laiką. Parką puošia aukštos kalnų viršūnės, kalnų ežerai, slėniai. Be to, čia yra net 650 urvų!

Juk labai įdomu patiems išbandyti ir patirti neįtikėtinus nuotykius! O tai pasiekti padės paskutinės minutės kelionės į Lenkiją!

Lenkija – paskutinė minutė

Keliauti smagu. O jei dar pigiai – apskritai nepakartojama! Žemos kainos būna tada, kai oro linijos pateikia akcijų ar paskutinės minutės pasiūlymus. Paskutinė minutė iš Lenkijos – gana dažnas pasiūlymas. Tad sekite naujienas ir galbūt būtent jūs keliausite už neįtikėtinai mažas kainas. Jei mėgstate planuoti ir spontaniška išvyka ne jums, pigius lėktuvų bilietus įsigysite iki skrydžio tada, kai bus likę bent keli mėnesiai ar pusė metų. Būkite sumanūs keliautojai ir lėktuvų bilietai į Lenkiją bus jūsų už puikias kainas!

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos