Skrydžiai į Egiptą

Egiptas – karšta dykumų saulė, pasakiški paplūdimiai, užburiantis kraštovaizdis ir amžių paslaptys... Skamba viliojančiai? Jei taip, nieko nelaukite ir pradėkite planuoti išsvajotas atostogas karščiu alsuojančiame Egipte! Nuo ko pradėti? Išsirinkite norimą skrydžio datą, įsigykite lėktuvų bilietus, rezervuokite labiausiai patinkančius viešbučių kambarius ir griebkite šaunius kelionės kompanionus! Jūsų visų laukia pasakiškas laikas bei įsimintini nuotykiai! Drauge sukurkite atostogų žemėlapį, ką kiekvienas norite pamatyti ir aplankyti. Kad būtų paprasčiau apsispręsti, mes jums turime keletą pasiūlymų.

Egipto lankytinos vietos:

  • Gizos piramidės – paslaptingos Gizos piramidės jau kelis šimtus metų kelia daugybę klausimų tyrėjams. Šis senovės egiptiečių architektūros šedevras yra vienas iš pasaulio stebuklų. Apsilankykite ir patys pajusite kosminę vietos galią.
  • Sinajaus kalnas – didingas kalnas, ant kurio, pasak Senojo Testamento, vedlys Mozė gavo dešimt Dievo įsakymų.
  • Karnako šventykla – mistinė vieta, esanti rytiniame Nilo upės krante, ant kurio buvo įrengtas Gyvųjų miestas. Atlikus archeologinius kasinėjimus, buvo rasti aukso likučiai, dėl to manoma, kad visa šventykla buvo padengta auksu.
  • Abu Simbelas – kalno viduje yra dvi šventyklos. Jos buvo iškaltos Egipto dinastijos valdovo Ramzio II paliepimu.
  • Didysis Gizos sfinksas – tai didžiausia monolitinė bei seniausia monumentali skulptūra pasaulyje. Turistus vilioja ne tik vietos didybė, bet ir daugybė paslapčių.

Skrydžiai į Egiptą

Tikėtina, jog noras aplankyti paslaptingą Egiptą dar labiau išaugo! Šį kraštą patogiai pasieksite skrisdami iš kaimyninės Lenkijos oro uostų. Tiesioginiai skrydžiai iš Lenkijos į Egiptą vykdomi visais metų laikas, tad vos per keletą minučių rasite norimą išvykos datą. Nesukite galvos dėl kainų, nes lėktuvų bilietai į Egiptą neįtikėtinai pigūs! Įsigykite lėktuvų bilietus tada, kai bus likusi bent pusė metų iki planuojamo išvykimo, ir sutaupykite. Tiems, kurie pasiruošę spontaniškai kelionei, puikiai tiks paskutinės minutės pasiūlymai iš Lenkijos į Egiptą!

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos