Skrydžiai į Lenkiją

Lenkija – labai įdomi valstybė, pasakojanti šimtmečiais trunkančią istoriją. Kraštas garsėja dėl gamtos grožio bei įvairovės, senovinių miestų ir autentiškos pastatų architektūros. Pramogos Lenkijoje lydi kiekviename žingsnyje. Tad jei planuojate kelionę į šią intriguojančią šalį, nuobodžiauti neteks! Tačiau ne tik gamta ir istorija pakeri keliautojus iš viso pasaulio, bet ir neįtikėtinai gardi tradicinė virtuvė! Taigi taip, atvykę į Lenkiją, privalote išbandyti tikrus nacionalinius valgius. Jei laikotės dietos, pasiruoškite padaryti pertrauką, nes kaimyninės šalies virtuvė garsėja kalorijų užtaisu. Čia dominuoja mėsa: kiauliena, jautiena, vištiena, daug miltinių kepinių. Toliau pateikiame patiekalus, kuriuos būtina išbandyti.

Lenkų virtuvės patiekalai:

  • Pierogi – koldūnus primenantis patiekalas, kurio įdaras būna įvairus: nuo mėsos iki grybų. Dažniausiai valgomas per Kalėdas.
  • Rosół – tai vištienos sultinys paskanintas svogūnais, morkomis ir vermišeliais.
  • Gołąbki – tai mums puikiai pažįstami balandėliai, kuriuos šioje šalyje labai mėgsta.
  • Polskie naleśniki – blynai su įdaru. Užpildas gali būti įvairus: uogienė, daržovės, mėsa.
  • Łazanki z kapustą i grzybami – kopūstų, makaronų ir mėsos troškinys pagardinamas daržovėmis.

Skrydžiai į Lenkiją

Aplankyti kaimyninę Lenkiją yra daugybė priežasčių. Jei skaitant apie šalies virtuvę, varva seilė, gal pats laikas vykti į Lenkiją ir pavalgyti? Juk lėktuvų bilietai neįtikėtinai geromis kainomis! Skrydžiai iš Lietuvos į Lenkiją vykdomi iš Vilniaus oro uosto keletą kartų per savaitę. Tad vos per valandą nukeliausite į gražius kaimyninės šalies miestus. Kam varginti save ilgomis kelionėmis autobusu, kai greitai ir patogiai pasieksite kelionės tikslą su tiesioginiais skrydžiais! Vilnius–Lenkija lėktuvų bilietai bus pigesni tada, kai juos įsigysite kiek anksčiau prieš išvyką. Geriausia, kad būtų likusi bent pusė metų. Argi ne šaunu sutaupyti? Tikrai taip! Pigūs lėktuvų bilietai į Lenkiją suteiks galimybę nevaržomai mėgautis atostogomis!

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos