Skrydžiai į Turkiją

Pasiilgote kaitrios saulės ir raminančios bangų mūšos? Jei taip, tada jums būtinai reikia atostogų karščiu alsuojančioje Turkijoje! Skamba gerai? Dar ir kaip! Griebkite draugus ar šeimos narius ir pradėkite planuoti išsvajotą kelionę. Pasakiški miestai, užburianti gamta, saulės kaitinami pajūrio kurortai... Sunku išsirinkti? Išbandykite viską! Kad būtų lengviau, pateikiame vietas, kurias tiesiog privalu aplankyti, esant Turkijoje.

Turkijos lankytinos vietos:

  • Stambulas – milžiniškas miestas, kurį galima vadinti Turkijos kultūros ir įvairovės sostine. Dalis miesto išsidėsčiusi Europoje, o kita – Azijoje. Vadinasi, vienu metu turėsite progą pabuvoti net dviejuose žemynuose! Tačiau Stambulas yra daug daugiau... Čia būtina pamatyti didingą Sofijos soborą, Topkapio rūmus, Suleimanijos mečetę. Pasinerkite į tikrą turkų gyvenimo ritmą Stambulo didžiajame turguje bei prieskonių turguje.
  • Antalija – dieviški pajūrio kurortai ir nuolat kaitinanti saulė... Antalijos gamta ir istorija sudomins net visko mačiusius nuotykių ieškotojus. Į jūrą krentantys Dudeno kriokliai, nuolat degantis Chimeros kalnas. Nustebsite išvydę Antalijos akvariumą ir kitas neįtikėtinas įdomybes,
  • Nemruto kalnas – kalnas, kurio paviršių puošia tūkstančių metų senumo akmeninės skulptūros.
  • Artemidės šventykla – tai vienas iš septynių pasaulio stebuklų. Jo išliko tik dalys, tačiau istorijos galia užburia ir sukuria unikalų vietos grožį.

Skrydžiai į Turkiją

Susiviliojote keliauti į Turkiją? Puikus sprendimas, kuris padovanos daugybę nepamirštamų akimirkų ir įspūdžių. Jei nerandate norimo skrydžio iš Lietuvos, tada siūlome rinktis kelionę iš kaimyninės Lenkijos oro uostų. Tiesioginiai skrydžiai iš Lenkijos į Turkiją vykdomi visus metus. Todėl visada rasite norimą išvykos datą. Būkite praktiški ir sutaupykite pirkdami lėktuvų bilietus. Klausiate kaip? Skrydžių pasiūlymų dairykitės tada, kai bus likęs ilgesnis laikas, t. y. bent keli mėnesiai ar pusė metų iki planuojamos išvykos. Be to, sekite naujienas ir pasinaudokite šauniais paskutinės minutės pasiūlymais. Kam švaistyti pinigus skrydžiui, kai per atostogas galėsite nevaržomai mėgautis visais Turkijos teikiamais malonumais.

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos