Skrydžiai per Lenkiją

Planuojate tolimą išvyką, o gal tiesiog dairotės praktiškesnio keliavimo būdo? Dažnai šiuo atveju galite nerasti norimo skrydžio varianto iš Lietuvos oro uostų. Bet tai nėra priežastis atsisakyti planų. Sprendimo būdas – skrydžiai per kaimynines valstybes! Patogiai keliaukite iš Lenkijos arba Latvijos. Susisiekimas tarp Lietuvos ir minėtų valstybių labai patogus, o didžiausi oro uostai mažai nutolę nuo Lietuvos. Vykstantiems iš Lenkijos ypa

pasisekė, nes didžiausias Varšuvos Šopeno oro uostas vykdo šimtus maršrutų į toliausius pasaulio kampelius. Jį pasieksite tiesioginiais skrydžiais iš Vilniaus oro uosto! Patogus ir greitas būdas keliauti! Skrydis iš Vilniaus į Varšuvą truks vos valandą, tad net nepastebėsite, kaip atsidursite kaimyninėje šalyje, ir galėsite tęsti kelionę į pasirinktą pasaulio kraštą!

Jei akys raibsta nuo pasiūlymų, pateikiame vienas iš populiariausių krypčių per Lenkiją iš Lietuvos:

  • skrydžiai per Lenkiją į Niujorką,
  • skrydžiai per Lenkiją į Ameriką,
  • skrydžiai per Lenkiją į Aziją,
  • skrydžiai per Lenkiją į Egiptą,
  • skrydžiai per Lenkiją į Turkiją,
  • skrydžiai per Lenkiją į Tenerifę.

Neįtikėtinai karšti pasiūlymai! O kur dar žemos lėktuvų bilietų kainos... Tikrai taip! Įsigykite bilietus likus bent keletui mėnesių prieš išvykimą ir sutaupykite dar daugiau!

Skrydžiai per Lenkiją

Ruošiantis ilgai kelionei per dvi šalis, reikia pasirūpinti atostogų planais. Įsigykite lėktuvų bilietus, rezervuokite viešbučių kambarius, apskaičiuokite biudžetą ir būtinai sukurkite lankytinų vietų sąrašą. Vykstantiems iš Lenkijos rekomenduojame skirti bent keletą dienų pažinti kaimyninę valstybę. Pasisemsite naujų potyrių, o įspūdžių parsivešite dvigubai daugiau! Tyrinėkite ilgaamžes Varšuvos gatves, apsilankykite žavingame senamiestyje, pažinkite dangaus paslaptis Koperniko muziejuje. Prieš intensyvią kelionę būtina pasistiprinti. Tam puikiai tiks gardūs tradiciniai lenkų valgiai! Skamba skaniai... Tad nestabdykite savęs ir atraskite kiek įmanoma daugiau!

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos