Tiesioginiai skrydžiai į Lenkiją

Lenkija garsėja dėl daugybės įdomybių bei išskirtinio grožio gamtos. Tačiau ar žinojote, jog čia gyveno vieni iš garsiausių pasaulio mokslininkų? Tikrai taip, pavyzdžiui, heliocentrinės sistemos pradininkas Mikalojus Kopernikas, radiologijos pradininkė Marie Skłodowska Curie, Mėnulio žemėlapį pirmas paviešinęs Johannes Hevelius. Be to, iš čia kilo Helena Rubinstein, kuri buvo ne tik sėkminga verslininkė, bet ir pirma išrado vandeniui atsparų blakstienų tušą. O vienas iš garsiausių visų laikų kompozitorių Frederikas Šopenas irgi buvo iš Lenkijos! Lenkijai sekasi ne tik mene ir moksle, bet ir jėgos varžybose. Sportininkas Mariusz Pudzianowski net penkis kartus laimėjo stipriausio pasaulyje vyro titulą! Argi nebūtų įdomu sužinoti daugiau ir patiems apsilankyti Lenkijoje? Tikrai taip! Pagalvokite, kiek dar negirdėtų faktų galėtumėte atrasti! Labai intriguoja, o kur dar pigūs lėktuvų bilietai į Lenkiją... Šalis jus taip sužavės, jog norėsite grįžti dar ne kartą!

Tiesioginiai skrydžiai į Lenkiją

Ką aplankyti šįkart? Kelionių mėgėjams dažnai kylantis klausimas... Siūlome išbandyti Lenkiją! O kaip nekeliauti, kai tokie puikūs skrydžių pasiūlymai! Tikrai taip, lėktuvų bilietai už žemas kainas, o tiesioginiai skrydžiai į Lenkiją iš Vilniaus trunka vos valandą.

Rinkitės iš šių krypčių:

  • Vilnius–Varšuva,
  • Vilnius–Gdanskas.

Žinoma, vykstant atostogauti, nesinori sukti galvos dėl aukštų skrydžių kainų. Todėl būkite praktiški ir sutaupykite! Klausiate kaip? Visai paprastai, tiesiog sekite oro linijų skelbiamas naujienas ir gaudykite paskutinės minutės pasiūlymus į Lenkiją. Jie pasitaiko dažnai, nes kelionės į kaimyninę šalį – tikras hitas tarp Lietuvos gyventojų. Jei mėgstate kelionę planuoti smulkiai, nesijaudinkite, nes bilietų į Lenkiją kainos bus žemesnės tada, kai juos įsigysite iki išvykos datos likus keliems mėnesiams ar pusei metų! Skamba šauniai! Sutaupykite pirkdami bilietus ir palepinkite save per pačias atostogas.

Skrydžiai į Lenkiją

Skrydžiai iš Lenkijos